تور یزد هوایی و زمینی با قطار و اتوبوس لحظه آخری قیمت ارزان

تور هوایی و زمینی یزد با مجری مستقیم

بهاران سیر از سال 1385 مجری تور هوایی یزد و نیز تور زمینی یزد با قطار و با اقامت در هتل های لوکس و نزدیک مراکز توریستی و تاریخی و فرهنگی شهر زیبای یزد بوده و با لطف خدای متعال و تجربه بیش از یک دهه فعالیت در عرصه گردشگری و ایرانگردی همواره سعی در اجرای تور هوایی و زمینی یزد با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت نسبت به بازار برای مسافرین خود بوده است.

تور لحظه آخری یزد هوایی

شهر تاریخی و زیبای یزد ، بدلیل جاذبه های گردشگری و تاریخی و فرهنگی و مراکز تفریحی و طبیعت گردی باعث شده تا همه روزه مسافرین زیادی به آنجا سفر کنند. بهاران سیر مجری مستقیم تورهای هوایی یزد ، با پروازهای چارتر یزد و گارانتی نمودن هتلهای یزد توانسته است تورهای لحظه آخری یزد را برای مسافرین محترم ایجاد نماید که هرچه به تایم پرواز نزدیک و دقیقه 90 شود آفرهای هوایی یزد و تخفیف های استثنایی بیشتر شده و قیمت تورهای هوایی یزد ارزان تر خواهد شد.

تور لحظه آخری یزد زمینی با قطار

برای سفر به یزد می توانید از خط ریلی آهن که از برخی شهرها مثل تهران به یزد هر هفته چند حرکت وجود دارد استفاده کنید و تورهای یزد با قطار را تجربه نمائید.از لحاظ نرخی ، قیمت تور یزد با قطار بسیار ارزان تر از تور هوایی یزد خواهد بود و مقرون به صرفه برای خانواده های پرجمعیت که مایلند به یزد سفر کنند محسوب می شود.

 تور هوایی یزد

خدمات تور هوایی و زمینی یزد

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما (از شهری که به یزد پرواز داشته باشد:مثلاٌ از تهران یا بندرعباس یا مشهد و اهواز و سایر شهرهای ایران)
 • و یا بلیط رفت و برگشت قطار (بسته به اینکه تور زمینی را تقاضا دهید و یا تور هوایی؟)
 • رزرو هتل یا سوئیت طبق درخواست و سلیقه مسافرین
 • (اقامت در هتل های لوکس و یا تاریخی یزد) طبق درخواست مسافر
 • پذیرایی رایگان (صبحانه) و دربرخی هتل ها : ناهار منو انتخابی/بوفه سلف سرویس طبق انتخاب مسافرین محترم
 • ترانسفر استقبال رایگان و بدرقه طبق درخواست مسافر از هتل تا فرودگاه (و یا راه آهن) و یا برعکس در برخی هتل ها
 • بیمه مسافرتی (با درخواست مسافر)

رزرو تور هوایی و زمینی یزد

 برای رزرو تورهای هوایی یزد و یا تور یزد زمینی با قطار با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید تا علاوه بر توضیح کارشناسان ما در رابطه با سوالات شما برای تور یزد ، و ارسال عکس هتل های مورد انتخاب شما ، بتوانید تور یزد خود را به راحتی از هر جای ایران عزیز که هستید رزرو کرده و به سفر بروید.

09332295908 - 02165262656

رزرو تور داخلی و خارجی


مدارک لازم برای ثبت نام تور هوایی و زمینی یزد

لطفاً برای رزرو تور خود عکس کارت ملی مسافر(ها) بر روی خط 09332295908 تلگرام یا واتساپ گردد و یا با تماس تلفنی اطلاعات نام و نام خانوادگی و کد ملی را اعلان بفرمائید تا رزرو شما انجام و مدارک تور : شامل بلیط رفت و برگشت مسافرین (با هواپیما و یا قطار) ،واچر یا برگه تاییدیه جا در هتل طبق تاریخ های رزرو شده و خدمات شما برایتان ارسال گردد.

قیمت تور هوایی یزد

 تورهای هوایی یزد بر اساس تاریخ پرواز و مبداء حرکت مسافر و نیز نوع هتل محل اقامت مسافر دارای نرخ متفاوتی است.مثلاً مسافری که می خواهد از یزد به یزد با هواپیما و در هتل 4ستاره به سفر برود با تور مسافرتی که از تهران به یزد با هواپیما انجام می شود و اقامت آن در هتل 5ستاره می باشد،نرخ متفاوتی دارد. شما مسافر گرامی می توانید برای استعلام قیمت تور یزد خود با این شرکت مسافرتی تماس بگیرید تا ارزان ترین قیمت روز تور یزد را از همکاران ما کسب اطلاع نمائید.

قیمت تور زمینی یزد

 تورهای زمینی یزد با قطار بر اساس نوع قطار و هتل انتخابی شما در یزد متفاوت بوده و طبیعتاً هتل هایی که درجه ستاره بالاتری دارند و موقعیت بهتری نزدیک در مرکز شهر یزد دارند ، قیمت بیشتری نسبت به سایر هتل های آن خواهند داشت.

برگزاری تور هوایی یزد یا تور زمینی با قطار یزد از شهرهای مختلف ایران

تورهای هوایی یزد با پروازهای چارتری و سیستمی همه روزه از تهران به یزد،و در روزهای مختلف از یزد به یزد ، ازیزد به یزد،از کرمان به یزد،از تبریز به یزد،از کرمانشاه به یزد ،از بندرعباس به یزد،از بوشهر به یزد ، از رشت به یزد ، از ساری به یزد و سایر فرودگاه های ایران برگزار می شود.

رزرو هتل های محل اقامت تور یزد

 بهاران سیر برای اجرای تور هوایی یزد و یا تور زمینی یزد خود از تمام ظرفیت اقامت هتل های نزدیک مراکز خرید و مراکز تاریخی و فرهنگی یزد برای مسافرین خود استفاده می نماید تا سهولت و راحتی دسترسی به امکانات برای مسافرین انجام شود ولی هتل های زیر در تورهای هوایی یا زمینی یزد مورد تقاضای اکثر مسافرین شهر یزد هستند :

 • تور هوایی یزد و تور زمینی با قطار یزد در هتل یزد
 • تور هوایی یزد و تور زمینی با قطار یزد در هتل یزد
 • تور هوایی یزد و تور زمینی با قطار یزد در هتل یزد
 • تور یزد در هتل یزد
 • تور یزد در هتل یزد

تاریخ حرکت پروازهای تور یزد

تور هوایی یزد همه روزه توسط بهاران سیر برای شما قابل اجرا بوده ولی تاریخ های مناسبتی زیر بیشترین طرفدار برای سفر به یزد با هواپیما را دارد:

تور یزد هوایی و زمینی با قطار ویژه عید نوروز

بدلیل تقاضای زیاد برای سفرهای نوروزی و تعطیلات عید نوروز که هم مدارس و دانشگاهیان و هم بسیاری از کارکنان ادارات در تعطیلات نوروزی بسر می برند، مسلماً باید زودتر به فکر بود تا هم پرواز یزد ویژه عید نوروز و هم رزرو هتل های یزد در عید نوروز را انجام داد تا قیمت مناسب تر و قدرت انتخاب بیشتری برای محل اقامت داشت و به همین دلیل برای سهولت شما ، هتل های گارانتی شده و پروازهای برنامه ریزی شده یزد ویژه عید نوروز به صورت تور هوایی یزد ویژه عید نوروز عرضه می گردد.

تور هوایی یزد و تور زمینی یزد ویژه اردیبهشت

در اردیبهشت ماه به دلیل آب و هوای مطبوع و تخفیف های گردشگری و زیبایی های خاص این فصل در شهر یزد ، تقاضای سفر به یزد افزایش یافته و مسافرین مایل به بازدید این شهر تاریخی و فرهنگی هستند

تور هوایی یزد و تور زمینی یزد با قطار ویژه تعطیلات خرداد

تعطیلات خرداد ماه موقعیت مناسبی برای پرسنل ادارات که از لحاظ مرخصی و تایم کاری در سایر روزهای سال در مضیقه هستند ، بهترین لحظه برای تور یزد هوایی و زمینی محسوب شده و همچنین خانواده هایی که دانش آموز و یا دانشجو دارند می توانند از این تعطیلی بهره کافی برای سفر به یزد داشته باشند.

سوالات متداول تور هوایی و تور زمینی یزد

 چگونه تخفیف بیشتری برای تور هوایی یزد بگیریم؟

در تورهای هوایی یزد از 2طریق می توانید تخفیف بگیرید:
1- رزرو تورهای لحظه آخری و نزدیک پرواز که اصطلاحاً پرواز سوختی بوده و پُر نشده اند.
2- تعداد بالای مسافر ، که هرچه تعداد شما برای رزرو تور هوایی یزد بیشتر باشد،می توانید درخواست تخفیف بیشتری از مدیرتور داشته باشید و در کل برای همه مسافرین یا معرف، ارزانتر تور یزد را خریداری کنید!

ارزان ترین قیمت تور هوایی و یا تور زمینی یزد در چه فصل یا زمان قابل رزرو است؟

مقاطع زمانی زیر برای سفر هوایی ارزان تر به یزد بهترین فرصت هستند:

بازگشایی مدارس و دانشگاه ها در فصل پاییز و مخصوصاً در هفته دوّم مهر ماه
شروع زمان امتحانات مدارس و دانشگاه ها در دی ماه
هفته های ابتدایی اسفند ماه به دلیل استقبال کم مسافرت و افت قیمت پروازها و اینکه اکثر تقاضا در هفته پایانی سال است.
اواخر فروردین ماه به دلیل شروع به کار مدارس و ادارات بعد از تعطیلات مفصل
اواخر اردیبهشت و خرداد ماه شروع امتحانات
موارد فوق بدون در نظر گرفتن مناسبت‌هاست، مثلا اگر در یکی از زمان‌های فوق ولادت یا شهادتی باشد و تعطیلی قرار بگیرد، شاهد گران‌ترین تورهای هوایی یزد خواهیم بود و دیگر مهم نیست که فصل امتحانات است یا تازه تعطیلات نوروز تمام شده!

در صورت تاخیر احتمالی پروازها چه باید کرد؟

در صورتی که پرواز یزد شما تاخیر بیش از 2ساعت داشته باشد کافیست بلیط خود را در کانتر ایرلاین مربوطه در فرودگاه مهر زده و به نشانی ما پست کنید تا بعد از وصول وجه آن از ایرلاین مبلغ مربوطه به حساب شما واریز گردد. البته اگر نخواهید از پرواز تاخیری استفاده کنید وجه برمیگردد.و چنانچه پروازی باطل شود می بایست در فرودگاه پرواز جایگزین دیگری تهیه نمائید تا پس از اخذ بلیط ممهور به مهر ایرلاین مبلغ بلیط قبلی به شما مسترد گردد.

خرید اینترنتی تور هوایی یزد از تهران

بیشترین تقاضای تور هوایی یزد از تهران بوده و همچمیم بیشترین تعداد پروازهای یزد از فرودگاه مهرآباد تهران به یزد راهی می شوند و پایتخت نشینان می توانند برای هر روز و هر ساعتی که بخواهند تقاضای سفر به یزد با تور هوایی را به ما اعلام نمایند تا به سرعت تور هوایی یزد از تهران برایشان صادر و بلیط و مدارک آن ارسال گردد.برای تور هوایی یزد، امکان تغییر مبدأ به تمام شهرهای کشور که فرودگاه و پرواز یزد دارند، وجود دارد.

تور هوایی یزد از مشهد مقدس

با توجه به برقراری پرواز از استان خراسان رضوی ، پرواز مشهد به یزد  ، ساکنین مشهد مقدس می توانند در صورتیکه مایل به سفر هوایی به یزد داشته باشند درخواست خود را به کارشناسان بهاران سیر اعلام نمایند تا تور هوایی یزد از مشهد برایشان اوکی شده و مدارک تور یزد با هواپیما برای آنها ارسال گردد و از طریق فرودگاه مشهد سفر خود را آغاز نمایند و در هتل های تحت گارانتی ما در یزد اقامت نموده و از سفر گردشگری خود لذت ببرند.

تور هوایی یزد از بندرعباس

با توجه به وجود پروازاز بندرعباس ، ( پرواز بندرعباس به یزد ) چنانچه بندرعباسی های عزیز مایل باشند می توانند با هواپیما به سفر هوایی یزد بروند و درخواست خود را به کارشناسان بهاران سیر اعلام نمایند تا تور هوایی یزد از بندرعباس برایشان اوکی شده و مدارک تور یزد با هواپیما برای آنها ارسال گردد و از طریق فرودگاه بندرعباس سفر خود را آغاز نمایند و در هتل های تحت گارانتی ما در یزد اقامت نموده و از سفر گردشگری خود لذت ببرند.

تور هوایی یزد از اهواز

با توجه به وجود پروازاز اهواز به یزد چنانچه اهوازیهای عزیز مایل باشند می توانند با هواپیما به سفر هوایی یزد بروند و درخواست خود را به کارشناسان بهاران سیر اعلام نمایند تا تور هوایی یزد از اهواز برایشان اوکی شده و مدارک تور یزد با هواپیما برای آنها ارسال گردد و از طریق فرودگاه اهواز سفر خود را آغاز نمایند و در هتل های تحت گارانتی ما در یزد اقامت نموده و از سفر گردشگری خود لذت ببرند.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.