تور اصفهان هوایی و زمینی با قطار و اتوبوس لحظه آخری قیمت ارزان

تور هوایی و زمینی اصفهان با مجری مستقیم

بهاران سیر از سال 1385 مجری تور هوایی اصفهان و نیز تور زمینی اصفهان با قطار و با اقامت در هتل های لوکس و نزدیک مراکز توریستی و تاریخی و فرهنگی شهر زیبای اصفهان بوده و با لطف خدای متعال و تجربه بیش از یک دهه فعالیت در عرصه گردشگری و ایرانگردی همواره سعی در اجرای تور هوایی و زمینی اصفهان با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت نسبت به بازار برای مسافرین خود بوده است.

تور لحظه آخری اصفهان هوایی

شهر تاریخی و زیبای اصفهان ، بدلیل جاذبه های گردشگری و تاریخی و فرهنگی و مراکز تفریحی و طبیعت گردی باعث شده تا همه روزه مسافرین زیادی به آنجا سفر کنند. بهاران سیر مجری مستقیم تورهای هوایی اصفهان ، با پروازهای چارتر اصفهان و گارانتی نمودن هتلهای اصفهان توانسته است تورهای لحظه آخری اصفهان را برای مسافرین محترم ایجاد نماید که هرچه به تایم پرواز نزدیک و دقیقه 90 شود آفرهای هوایی اصفهان و تخفیف های استثنایی بیشتر شده و قیمت تورهای هوایی اصفهان ارزان تر خواهد شد.

تور لحظه آخری اصفهان زمینی با قطار

برای سفر به اصفهان می توانید از خط ریلی آهن که از برخی شهرها مثل تهران به اصفهان هر هفته چند حرکت وجود دارد استفاده کنید و تورهای اصفهان با قطار را تجربه نمائید.از لحاظ نرخی ، قیمت تور اصفهان با قطار بسیار ارزان تر از تور هوایی اصفهان خواهد بود و مقرون به صرفه برای خانواده های پرجمعیت که مایلند به اصفهان سفر کنند محسوب می شود.

 تور هوایی اصفهان

خدمات تور هوایی و زمینی اصفهان

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما (از شهری که به اصفهان پرواز داشته باشد:مثلاٌ از تهران یا تبریز یا رشت و ساری و نوشهر و سایر شهرهای ایران)
 • و یا بلیط رفت و برگشت قطار (بسته به اینکه تور زمینی را تقاضا دهید و یا تور هوایی؟)
 • رزرو هتل یا سوئیت طبق درخواست و سلیقه مسافرین
 • (اقامت در هتل های لوکس اصفهان) طبق درخواست مسافر
 • پذیرایی رایگان (صبحانه) و دربرخی هتل ها : ناهار منو انتخابی/بوفه سلف سرویس طبق انتخاب مسافرین محترم
 • ترانسفر استقبال رایگان و بدرقه طبق درخواست مسافر از هتل تا فرودگاه (و یا راه آهن) و یا برعکس در برخی هتل ها
 • بیمه مسافرتی (با درخواست مسافر)

رزرو تور هوایی و زمینی اصفهان

 برای رزرو تورهای هوایی اصفهان و یا تور اصفهان زمینی با قطار با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید تا علاوه بر توضیح کارشناسان ما در رابطه با سوالات شما برای تور اصفهان ، و ارسال عکس هتل های مورد انتخاب شما ، بتوانید تور اصفهان خود را به راحتی از هر جای ایران عزیز که هستید رزرو کرده و به سفر بروید.

09332295908 - 02165262656

رزرو تور داخلی و خارجی


مدارک لازم برای ثبت نام تور هوایی و زمینی اصفهان

لطفاً برای رزرو تور خود عکس کارت ملی مسافر(ها) بر روی خط 09332295908 تلگرام یا واتساپ گردد و یا با تماس تلفنی اطلاعات نام و نام خانوادگی و کد ملی را اعلان بفرمائید تا رزرو شما انجام و مدارک تور : شامل بلیط رفت و برگشت مسافرین (با هواپیما و یا قطار) ،واچر یا برگه تاییدیه جا در هتل طبق تاریخ های رزرو شده و خدمات شما برایتان ارسال گردد.

قیمت تور هوایی اصفهان

 تورهای هوایی اصفهان بر اساس تاریخ پرواز و مبداء حرکت مسافر و نیز نوع هتل محل اقامت مسافر دارای نرخ متفاوتی است.مثلاً مسافری که می خواهد از اصفهان به اصفهان با هواپیما و در هتل 4ستاره به سفر برود با تور مسافرتی که از تهران به اصفهان با هواپیما انجام می شود و اقامت آن در هتل 5ستاره می باشد،نرخ متفاوتی دارد. شما مسافر گرامی می توانید برای استعلام قیمت تور اصفهان خود با این شرکت مسافرتی تماس بگیرید تا ارزان ترین قیمت روز تور اصفهان را از همکاران ما کسب اطلاع نمائید.

قیمت تور زمینی اصفهان

 تورهای زمینی اصفهان با قطار بر اساس نوع قطار و هتل انتخابی شما در اصفهان متفاوت بوده و طبیعتاً هتل هایی که درجه ستاره بالاتری دارند و موقعیت بهتری نزدیک در مرکز شهر اصفهان دارند ، قیمت بیشتری نسبت به سایر هتل های آن خواهند داشت.

برگزاری تور هوایی اصفهان یا تور زمینی با قطار اصفهان از شهرهای مختلف ایران

تورهای هوایی اصفهان با پروازهای چارتری و سیستمی همه روزه از تهران به اصفهان،و در روزهای مختلف از اصفهان به اصفهان ، ازاصفهان به اصفهان،از کرمان به اصفهان،از تبریز به اصفهان،از کرمانشاه به اصفهان ،از بندرعباس به اصفهان،از بوشهر به اصفهان ، از رشت به اصفهان ، از ساری به اصفهان و سایر فرودگاه های ایران برگزار می شود.

رزرو هتل های محل اقامت تور اصفهان

 بهاران سیر برای اجرای تور هوایی اصفهان و یا تور زمینی اصفهان خود از تمام ظرفیت اقامت هتل های نزدیک مراکز خرید و مراکز تاریخی و فرهنگی اصفهان برای مسافرین خود استفاده می نماید تا سهولت و راحتی دسترسی به امکانات برای مسافرین انجام شود ولی هتل های زیر در تورهای هوایی یا زمینی اصفهان مورد تقاضای اکثر مسافرین شهر اصفهان هستند :

 • تور هوایی اصفهان و تور زمینی با قطار اصفهان در هتل بزرگ اصفهان
 • تور هوایی اصفهان و تور زمینی با قطار اصفهان در هتل پارس اصفهان
 • تور هوایی اصفهان و تور زمینی با قطار اصفهان در هتل رویال اصفهان
 • تور اصفهان در هتل پارسیان اصفهان
 • تور اصفهان در هتل پرسپولیس اصفهان
 • تور اصفهان در هتل زندیه اصفهان
 • تور اصفهان در هتل هما اصفهان
 • تور اصفهان در هتل چمران اصفهان
 • تور اصفهان در هتل ازم اصفهان
 • تور اصفهان با هتل الیزه اصفهان
 • تور اصفهان در هتل ستارگان اصفهان
 • تور اصفهان در هتل ساسان اصفهان
 • تور اصفهان در هتل پارک هتل اصفهان
 • تور اصفهان با هتل آریانا اصفهان
 • تور اصفهان با هتل حافظ اصفهان
 • تور اصفهان با هتل ارگ اصفهان
 • تور اصفهان با هتل امیرکبیر اصفهان
 • تور اصفهان با هتل پارک سعدی اصفهان
 • تور اصفهان با هتل آناهیتا اصفهان
 • تور اصفهان با هتل پارسه اصفهان
 • تور اصفهان با هتل سنتی وکیل اصفهان
 • تور اصفهان با هتل نصیرالملک اصفهان
 • تور اصفهان با هتل جهان نما اصفهان
 • تور اصفهان با هتل جام جم اصفهان

تاریخ حرکت پروازهای تور اصفهان

تور هوایی اصفهان همه روزه توسط بهاران سیر برای شما قابل اجرا بوده ولی تاریخ های مناسبتی زیر بیشترین طرفدار برای سفر به اصفهان با هواپیما را دارد:

تور اصفهان هوایی و زمینی با قطار ویژه عید نوروز

بدلیل تقاضای زیاد برای سفرهای نوروزی و تعطیلات عید نوروز که هم مدارس و دانشگاهیان و هم بسیاری از کارکنان ادارات در تعطیلات نوروزی بسر می برند، مسلماً باید زودتر به فکر بود تا هم پرواز اصفهان ویژه عید نوروز و هم رزرو هتل های اصفهان در عید نوروز را انجام داد تا قیمت مناسب تر و قدرت انتخاب بیشتری برای محل اقامت داشت و به همین دلیل برای سهولت شما ، هتل های گارانتی شده و پروازهای برنامه ریزی شده اصفهان ویژه عید نوروز به صورت تور هوایی اصفهان ویژه عید نوروز عرضه می گردد.

تور هوایی اصفهان و تور زمینی اصفهان ویژه اردیبهشت

در اردیبهشت ماه به دلیل آب و هوای مطبوع و تخفیف های گردشگری و زیبایی های خاص این فصل در شهر اصفهان ، تقاضای سفر به اصفهان افزایش یافته و مسافرین مایل به بازدید این شهر تاریخی و فرهنگی هستند

تور هوایی اصفهان و تور زمینی اصفهان با قطار ویژه تعطیلات خرداد

تعطیلات خرداد ماه موقعیت مناسبی برای پرسنل ادارات که از لحاظ مرخصی و تایم کاری در سایر روزهای سال در مضیقه هستند ، بهترین لحظه برای تور اصفهان هوایی و زمینی محسوب شده و همچنین خانواده هایی که دانش آموز و یا دانشجو دارند می توانند از این تعطیلی بهره کافی برای سفر به اصفهان داشته باشند.

سوالات متداول تور هوایی و تور زمینی اصفهان

 چگونه تخفیف بیشتری برای تور هوایی اصفهان بگیریم؟

در تورهای هوایی اصفهان از 2طریق می توانید تخفیف بگیرید:
1- رزرو تورهای لحظه آخری و نزدیک پرواز که اصطلاحاً پرواز سوختی بوده و پُر نشده اند.
2- تعداد بالای مسافر ، که هرچه تعداد شما برای رزرو تور هوایی اصفهان بیشتر باشد،می توانید درخواست تخفیف بیشتری از مدیرتور داشته باشید و در کل برای همه مسافرین یا معرف، ارزانتر تور اصفهان را خریداری کنید!

ارزان ترین قیمت تور هوایی و یا تور زمینی اصفهان در چه فصل یا زمان قابل رزرو است؟

مقاطع زمانی زیر برای سفر هوایی ارزان تر به اصفهان بهترین فرصت هستند:

بازگشایی مدارس و دانشگاه ها در فصل پاییز و مخصوصاً در هفته دوّم مهر ماه
شروع زمان امتحانات مدارس و دانشگاه ها در دی ماه
هفته های ابتدایی اسفند ماه به دلیل استقبال کم مسافرت و افت قیمت پروازها و اینکه اکثر تقاضا در هفته پایانی سال است.
اواخر فروردین ماه به دلیل شروع به کار مدارس و ادارات بعد از تعطیلات مفصل
اواخر اردیبهشت و خرداد ماه شروع امتحانات
موارد فوق بدون در نظر گرفتن مناسبت‌هاست، مثلا اگر در یکی از زمان‌های فوق ولادت یا شهادتی باشد و تعطیلی قرار بگیرد، شاهد گران‌ترین تورهای هوایی اصفهان خواهیم بود و دیگر مهم نیست که فصل امتحانات است یا تازه تعطیلات نوروز تمام شده!

در صورت تاخیر احتمالی پروازها چه باید کرد؟

در صورتی که پرواز اصفهان شما تاخیر بیش از 2ساعت داشته باشد کافیست بلیط خود را در کانتر ایرلاین مربوطه در فرودگاه مهر زده و به نشانی ما پست کنید تا بعد از وصول وجه آن از ایرلاین مبلغ مربوطه به حساب شما واریز گردد. البته اگر نخواهید از پرواز تاخیری استفاده کنید وجه برمیگردد.و چنانچه پروازی باطل شود می بایست در فرودگاه پرواز جایگزین دیگری تهیه نمائید تا پس از اخذ بلیط ممهور به مهر ایرلاین مبلغ بلیط قبلی به شما مسترد گردد.

خرید اینترنتی تور هوایی اصفهان از تهران

بیشترین تقاضای تور هوایی اصفهان از تهران بوده و همچمیم بیشترین تعداد پروازهای اصفهان از فرودگاه مهرآباد تهران به اصفهان راهی می شوند و پایتخت نشینان می توانند برای هر روز و هر ساعتی که بخواهند تقاضای سفر به اصفهان با تور هوایی را به ما اعلام نمایند تا به سرعت تور هوایی اصفهان از تهران برایشان صادر و بلیط و مدارک آن ارسال گردد.برای تور هوایی اصفهان، امکان تغییر مبدأ به تمام شهرهای کشور که فرودگاه و پرواز اصفهان دارند، وجود دارد.

تور هوایی اصفهان از مشهد مقدس

با توجه به برقراری پرواز از استان خراسان رضوی ، پرواز مشهد به اصفهان  ، ساکنین مشهد مقدس می توانند در صورتیکه مایل به سفر هوایی به اصفهان داشته باشند درخواست خود را به کارشناسان بهاران سیر اعلام نمایند تا تور هوایی اصفهان از مشهد برایشان اوکی شده و مدارک تور اصفهان با هواپیما برای آنها ارسال گردد و از طریق فرودگاه مشهد سفر خود را آغاز نمایند و در هتل های تحت گارانتی ما در اصفهان اقامت نموده و از سفر گردشگری خود لذت ببرند.

تور هوایی اصفهان از کیش

با توجه به برقراری پرواز از جزیره کیش به اصفهان ( پرواز کیش به اصفهان ) ، کیشوندهای عزیز می توانند در صورتیکه مایل به سفر هوایی به اصفهان داشته باشند درخواست خود را به کارشناسان بهاران سیر اعلام نمایند تا تور هوایی اصفهان از کیش برایشان اوکی شده و مدارک تور اصفهان با هواپیما برای آنها ارسال گردد و از طریق فرودگاه کیش سفر خود را آغاز نمایند و در هتل های تحت گارانتی ما در اصفهان اقامت نموده و از سفر گردشگری خود لذت ببرند.

تور هوایی اصفهان از مسقط عمّان

با توجه به برقراری پرواز از کشور عمّان و پایتخت آن مسقط به اصفهان ، پرواز مستقیم مسقط به اصفهان  ، عمّانی ها و نیز ایرانیان مقیم عمّان می توانند در صورتیکه مایل به سفر هوایی به اصفهان داشته باشند درخواست خود را به کارشناسان بهاران سیر اعلام نمایند تا تور هوایی اصفهان از مسقط عمان برایشان اوکی شده و مدارک تور اصفهان با هواپیما برای آنها از طریق واتساپ یا تلگرام و یا ایمیل ارسال گردد و از طریق فرودگاه مسقط عمان سفر خود را آغاز نمایند و در هتل های تحت گارانتی ما در اصفهان اقامت نموده و از سفر گردشگری خود لذت ببرند.

تور هوایی اصفهان از کرمان

با توجه به وجود پرواز کرمان به اصفهان چنانچه قصد سفر داربد ، ساکنین کرمان می توانند در صورتیکه مایل به سفر هوایی به اصفهان باشند درخواست خود را به کارشناسان بهاران سیر اعلام نمایند تا تور هوایی اصفهان از کرمان برایشان اوکی شده و مدارک تور اصفهان با هواپیما برای آنها ارسال گردد و از طریق فرودگاه کرمان سفر خود را آغاز نمایند و در هتل های تحت گارانتی ما در اصفهان اقامت نموده و از سفر گردشگری خود لذت ببرند.

تور هوایی اصفهان از تبریز

با توجه به وجود پروازاز استان آذربایجان شرقی ، پرواز تبریز به اصفهان چنانچه تبریزی های عزیز مایل باشند می توانند با هواپیما به سفر هوایی اصفهان بروند و درخواست خود را به کارشناسان بهاران سیر اعلام نمایند تا تور هوایی اصفهان از تبریز برایشان اوکی شده و مدارک تور اصفهان با هواپیما برای آنها ارسال گردد و از طریق فرودگاه تبریز سفر خود را آغاز نمایند و در هتل های تحت گارانتی ما در اصفهان اقامت نموده و از سفر گردشگری خود لذت ببرند.

تور هوایی اصفهان از آبادان

با توجه به وجود پروازاز آبادان به اصفهان چنانچه آبادانی های عزیز مایل باشند می توانند با هواپیما به سفر هوایی اصفهان بروند و درخواست خود را به کارشناسان بهاران سیر اعلام نمایند تا تور هوایی اصفهان از آبادان برایشان اوکی شده و مدارک تور اصفهان با هواپیما برای آنها ارسال گردد و از طریق فرودگاه آبادان سفر خود را آغاز نمایند و در هتل های تحت گارانتی ما در اصفهان اقامت نموده و از سفر گردشگری خود لذت ببرند.

تور هوایی اصفهان از اصفهان

تور هوایی اصفهان از رشت

تور هوایی اصفهان از ساری

تور هوایی اصفهان از عسلویه

تور هوایی اصفهان از بندرلنگه

تور هوایی اصفهان از لامرد

تور هوایی اصفهان از زاهدان

تور هوایی اصفهان از نوشهر

تور هوایی اصفهان از جزیره قشم

تور هوایی اصفهان از کویت

تور هوایی اصفهان از دبی امارات متحده عربی

تور هوایی اصفهان از استانبول ترکیه


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.