تور شیراز هوایی و زمینی لحظه آخری قیمت ارزان

تور هوایی و زمینی شیراز با مجری مستقیم

بهاران سیر از سال 1385 مجری تور هوایی شیراز و نیز تور زمینی شیراز با قطار و با اقامت در هتل های لوکس و نزدیک مراکز توریستی و تاریخی و فرهنگی شهر زیبای شیراز بوده و با لطف خدای متعال و تجربه بیش از یک دهه فعالیت در عرصه گردشگری و ایرانگردی همواره سعی در اجرای تور هوایی و زمینی شیراز با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت نسبت به بازار برای مسافرین خود بوده است.

تور لحظه آخری شیراز هوایی

شهر تاریخی و زیبای شیراز ، بدلیل جاذبه های گردشگری و تاریخی و فرهنگی و مراکز تفریحی و طبیعت گردی باعث شده تا همه روزه مسافرین زیادی به آنجا سفر کنند. بهاران سیر مجری مستقیم تورهای هوایی شیراز ، با پروازهای چارتر شیراز و گارانتی نمودن هتلهای شیراز توانسته است تورهای لحظه آخری شیراز را برای مسافرین محترم ایجاد نماید که هرچه به تایم پرواز نزدیک و دقیقه 90 شود آفرهای هوایی شیراز و تخفیف های استثنایی بیشتر شده و قیمت تورهای هوایی شیراز ارزان تر خواهد شد.

تور لحظه آخری شیراز زمینی با قطار

برای سفر به شیراز می توانید از خط ریلی آهن که از برخی شهرها مثل تهران به شیراز هر هفته چند حرکت وجود دارد استفاده کنید و تورهای شیراز با قطار را تجربه نمائید.از لحاظ نرخی ، قیمت تور شیراز با قطار بسیار ارزان تر از تور هوایی شیراز خواهد بود و مقرون به صرفه برای خانواده های پرجمعیت که مایلند به شیراز سفر کنند محسوب می شود.

 تور هوایی شیراز

خدمات تور هوایی و زمینی شیراز

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما (از شهری که به شیراز پرواز داشته باشد:مثلاٌ از تهران یا تبریز یا رشت و ساری و نوشهر و سایر شهرهای ایران)
 • و یا بلیط رفت و برگشت قطار (بسته به اینکه تور زمینی را تقاضا دهید و یا تور هوایی؟)
 • رزرو هتل یا سوئیت طبق درخواست و سلیقه مسافرین
 • (اقامت در هتل های لوکس شیراز) طبق درخواست مسافر
 • پذیرایی رایگان (صبحانه) و دربرخی هتل ها : ناهار منو انتخابی/بوفه سلف سرویس طبق انتخاب مسافرین محترم
 • ترانسفر استقبال رایگان و بدرقه طبق درخواست مسافر از هتل تا فرودگاه (و یا راه آهن) و یا برعکس در برخی هتل ها
 • بیمه مسافرتی (با درخواست مسافر)

رزرو تور هوایی و زمینی شیراز

 برای رزرو تورهای هوایی شیراز و یا تور شیراز زمینی با قطار با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید تا علاوه بر توضیح کارشناسان ما در رابطه با سوالات شما برای تور شیراز ، و ارسال عکس هتل های مورد انتخاب شما ، بتوانید تور شیراز خود را به راحتی از هر جای ایران عزیز که هستید رزرو کرده و به سفر بروید.

09332295908 - 02165262656

رزرو تور داخلی و خارجی


مدارک لازم برای ثبت نام تور هوایی و زمینی شیراز

لطفاً برای رزرو تور خود عکس کارت ملی مسافر(ها) بر روی خط 09332295908 تلگرام یا واتساپ گردد و یا با تماس تلفنی اطلاعات نام و نام خانوادگی و کد ملی را اعلان بفرمائید تا رزرو شما انجام و مدارک تور : شامل بلیط رفت و برگشت مسافرین (با هواپیما و یا قطار) ،واچر یا برگه تاییدیه جا در هتل طبق تاریخ های رزرو شده و خدمات شما برایتان ارسال گردد.

قیمت تور هوایی شیراز

 تورهای هوایی شیراز بر اساس تاریخ پرواز و مبداء حرکت مسافر و نیز نوع هتل محل اقامت مسافر دارای نرخ متفاوتی است.مثلاً مسافری که می خواهد از شیراز به شیراز با هواپیما و در هتل 4ستاره به سفر برود با تور مسافرتی که از تهران به شیراز با هواپیما انجام می شود و اقامت آن در هتل 5ستاره می باشد،نرخ متفاوتی دارد. شما مسافر گرامی می توانید برای استعلام قیمت تور شیراز خود با این شرکت مسافرتی تماس بگیرید تا ارزان ترین قیمت روز تور شیراز را از همکاران ما کسب اطلاع نمائید.

قیمت تور زمینی شیراز

 تورهای زمینی شیراز با قطار بر اساس نوع قطار و هتل انتخابی شما در شیراز متفاوت بوده و طبیعتاً هتل هایی که درجه ستاره بالاتری دارند و موقعیت بهتری نزدیک در مرکز شهر شیراز دارند ، قیمت بیشتری نسبت به سایر هتل های آن خواهند داشت.

برگزاری تور هوایی شیراز یا تور زمینی با قطار شیراز از شهرهای مختلف ایران

تورهای هوایی شیراز با پروازهای چارتری و سیستمی همه روزه از تهران به شیراز،و در روزهای مختلف از شیراز به شیراز ، ازاصفهان به شیراز،از کرمان به شیراز،از تبریز به شیراز،از کرمانشاه به شیراز ،از بندرعباس به شیراز،از بوشهر به شیراز ، از رشت به شیراز ، از ساری به شیراز و سایر فرودگاه های ایران برگزار می شود.

رزرو هتل های محل اقامت تور شیراز

 بهاران سیر برای اجرای تور هوایی شیراز و یا تور زمینی شیراز خود از تمام ظرفیت اقامت هتل های نزدیک مراکز خرید و مراکز تاریخی و فرهنگی شیراز برای مسافرین خود استفاده می نماید تا سهولت و راحتی دسترسی به امکانات برای مسافرین انجام شود ولی هتل های زیر در تورهای هوایی یا زمینی شیراز مورد تقاضای اکثر مسافرین شهر شیراز هستند :

 • تور هوایی شیراز و تور زمینی با قطار شیراز در هتل بزرگ شیراز
 • تور هوایی شیراز و تور زمینی با قطار شیراز در هتل پارس شیراز
 • تور هوایی شیراز و تور زمینی با قطار شیراز در هتل رویال شیراز
 • تور شیراز در هتل پارسیان شیراز
 • تور شیراز در هتل پرسپولیس شیراز
 • تور شیراز در هتل زندیه شیراز
 • تور شیراز در هتل هما شیراز
 • تور شیراز در هتل چمران شیراز
 • تور شیراز در هتل ازم شیراز
 • تور شیراز با هتل الیزه شیراز
 • تور شیراز در هتل ستارگان شیراز
 • تور شیراز در هتل ساسان شیراز
 • تور شیراز در هتل پارک هتل شیراز
 • تور شیراز با هتل آریانا شیراز
 • تور شیراز با هتل حافظ شیراز
 • تور شیراز با هتل ارگ شیراز
 • تور شیراز با هتل امیرکبیر شیراز
 • تور شیراز با هتل پارک سعدی شیراز
 • تور شیراز با هتل آناهیتا شیراز
 • تور شیراز با هتل پارسه شیراز
 • تور شیراز با هتل سنتی وکیل شیراز
 • تور شیراز با هتل نصیرالملک شیراز
 • تور شیراز با هتل جهان نما شیراز
 • تور شیراز با هتل جام جم شیراز

تاریخ حرکت پروازهای تور شیراز

تور هوایی شیراز همه روزه توسط بهاران سیر برای شما قابل اجرا بوده ولی تاریخ های مناسبتی زیر بیشترین طرفدار برای سفر به شیراز با هواپیما را دارد:

تور شیراز هوایی و زمینی با قطار ویژه عید نوروز

بدلیل تقاضای زیاد برای سفرهای نوروزی و تعطیلات عید نوروز که هم مدارس و دانشگاهیان و هم بسیاری از کارکنان ادارات در تعطیلات نوروزی بسر می برند، مسلماً باید زودتر به فکر بود تا هم پرواز شیراز ویژه عید نوروز و هم رزرو هتل های شیراز در عید نوروز را انجام داد تا قیمت مناسب تر و قدرت انتخاب بیشتری برای محل اقامت داشت و به همین دلیل برای سهولت شما ، هتل های گارانتی شده و پروازهای برنامه ریزی شده شیراز ویژه عید نوروز به صورت تور هوایی شیراز ویژه عید نوروز عرضه می گردد.

تور هوایی شیراز و تور زمینی شیراز ویژه اردیبهشت و فصل بهارنارنج شیراز

در اردیبهشت ماه به دلیل عطر بهارنارنج و زیبایی های خاص این فصل در شهر شیراز ، تقاضای سفر به شیراز افزایش یافته و مسافرین مایل به بازدید این شهر تاریخی و فرهنگی هستند

تور هوایی شیراز و تور زمینی شیراز با قطار ویژه تعطیلات خرداد

تعطیلات خرداد ماه موقعیت مناسبی برای پرسنل ادارات که از لحاظ مرخصی و تایم کاری در سایر روزهای سال در مضیقه هستند ، بهترین لحظه برای تور شیراز هوایی و زمینی محسوب شده و همچنین خانواده هایی که دانش آموز و یا دانشجو دارند می توانند از این تعطیلی بهره کافی برای سفر به شیراز داشته باشند.

سوالات متداول تور هوایی و تور زمینی شیراز

 چگونه تخفیف بیشتری برای تور هوایی شیراز بگیریم؟

در تورهای هوایی شیراز از 2طریق می توانید تخفیف بگیرید:
1- رزرو تورهای لحظه آخری و نزدیک پرواز که اصطلاحاً پرواز سوختی بوده و پُر نشده اند.
2- تعداد بالای مسافر ، که هرچه تعداد شما برای رزرو تور هوایی شیراز بیشتر باشد،می توانید درخواست تخفیف بیشتری از مدیرتور داشته باشید و در کل برای همه مسافرین یا معرف، ارزانتر تور شیراز را خریداری کنید!

ارزان ترین قیمت تور هوایی و یا تور زمینی شیراز در چه فصل یا زمان قابل رزرو است؟

مقاطع زمانی زیر برای سفر هوایی ارزان تر به شیراز بهترین فرصت هستند:

بازگشایی مدارس و دانشگاه ها در فصل پاییز و مخصوصاً در هفته دوّم مهر ماه
شروع زمان امتحانات مدارس و دانشگاه ها در دی ماه
هفته های ابتدایی اسفند ماه به دلیل استقبال کم مسافرت و افت قیمت پروازها و اینکه اکثر تقاضا در هفته پایانی سال است.
اواخر فروردین ماه به دلیل شروع به کار مدارس و ادارات بعد از تعطیلات مفصل
اواخر اردیبهشت و خرداد ماه شروع امتحانات
موارد فوق بدون در نظر گرفتن مناسبت‌هاست، مثلا اگر در یکی از زمان‌های فوق ولادت یا شهادتی باشد و تعطیلی قرار بگیرد، شاهد گران‌ترین تورهای هوایی شیراز خواهیم بود و دیگر مهم نیست که فصل امتحانات است یا تازه تعطیلات نوروز تمام شده!

در صورت تاخیر احتمالی پروازها چه باید کرد؟

در صورتی که پرواز شیراز شما تاخیر بیش از 2ساعت داشته باشد کافیست بلیط خود را در کانتر ایرلاین مربوطه در فرودگاه مهر زده و به نشانی ما پست کنید تا بعد از وصول وجه آن از ایرلاین مبلغ مربوطه به حساب شما واریز گردد. البته اگر نخواهید از پرواز تاخیری استفاده کنید وجه برمیگردد.و چنانچه پروازی باطل شود می بایست در فرودگاه پرواز جایگزین دیگری تهیه نمائید تا پس از اخذ بلیط ممهور به مهر ایرلاین مبلغ بلیط قبلی به شما مسترد گردد.

خرید اینترنتی تور هوایی شیراز از تهران

بیشترین تقاضای تور هوایی شیراز از تهران بوده و همچمیم بیشترین تعداد پروازهای شیراز از فرودگاه مهرآباد تهران به شیراز راهی می شوند و پایتخت نشینان می توانند برای هر روز و هر ساعتی که بخواهند تقاضای سفر به شیراز با تور هوایی را به ما اعلام نمایند تا به سرعت تور هوایی شیراز از تهران برایشان صادر و بلیط و مدارک آن ارسال گردد.برای تور هوایی شیراز، امکان تغییر مبدأ به تمام شهرهای کشور که فرودگاه و پرواز شیراز دارند، وجود دارد.

تور هوایی شیراز از مشهد مقدس

با توجه به برقراری پرواز از استان خراسان رضوی ، پرواز مشهد به شیراز  ، ساکنین مشهد مقدس می توانند در صورتیکه مایل به سفر هوایی به شیراز داشته باشند درخواست خود را به کارشناسان بهاران سیر اعلام نمایند تا تور هوایی شیراز از مشهد برایشان اوکی شده و مدارک تور شیراز با هواپیما برای آنها ارسال گردد و از طریق فرودگاه مشهد سفر خود را آغاز نمایند و در هتل های تحت گارانتی ما در شیراز اقامت نموده و از سفر گردشگری خود لذت ببرند.

تور هوایی شیراز از کیش

با توجه به برقراری پرواز از جزیره کیش به شیراز ( پرواز کیش به شیراز ) ، کیشوندهای عزیز می توانند در صورتیکه مایل به سفر هوایی به شیراز داشته باشند درخواست خود را به کارشناسان بهاران سیر اعلام نمایند تا تور هوایی شیراز از کیش برایشان اوکی شده و مدارک تور شیراز با هواپیما برای آنها ارسال گردد و از طریق فرودگاه کیش سفر خود را آغاز نمایند و در هتل های تحت گارانتی ما در شیراز اقامت نموده و از سفر گردشگری خود لذت ببرند.

تور هوایی شیراز از مسقط عمّان

با توجه به برقراری پرواز از کشور عمّان و پایتخت آن مسقط به شیراز ، پرواز مستقیم مسقط به شیراز  ، عمّانی ها و نیز ایرانیان مقیم عمّان می توانند در صورتیکه مایل به سفر هوایی به شیراز داشته باشند درخواست خود را به کارشناسان بهاران سیر اعلام نمایند تا تور هوایی شیراز از مسقط عمان برایشان اوکی شده و مدارک تور شیراز با هواپیما برای آنها از طریق واتساپ یا تلگرام و یا ایمیل ارسال گردد و از طریق فرودگاه مسقط عمان سفر خود را آغاز نمایند و در هتل های تحت گارانتی ما در شیراز اقامت نموده و از سفر گردشگری خود لذت ببرند.

تور هوایی شیراز از کرمان

با توجه به وجود پرواز کرمان به شیراز چنانچه قصد سفر داربد ، ساکنین کرمان می توانند در صورتیکه مایل به سفر هوایی به شیراز باشند درخواست خود را به کارشناسان بهاران سیر اعلام نمایند تا تور هوایی شیراز از کرمان برایشان اوکی شده و مدارک تور شیراز با هواپیما برای آنها ارسال گردد و از طریق فرودگاه کرمان سفر خود را آغاز نمایند و در هتل های تحت گارانتی ما در شیراز اقامت نموده و از سفر گردشگری خود لذت ببرند.

تور هوایی شیراز از تبریز

با توجه به وجود پروازاز استان آذربایجان شرقی ، پرواز تبریز به شیراز چنانچه تبریزی های عزیز مایل باشند می توانند با هواپیما به سفر هوایی شیراز بروند و درخواست خود را به کارشناسان بهاران سیر اعلام نمایند تا تور هوایی شیراز از تبریز برایشان اوکی شده و مدارک تور شیراز با هواپیما برای آنها ارسال گردد و از طریق فرودگاه تبریز سفر خود را آغاز نمایند و در هتل های تحت گارانتی ما در شیراز اقامت نموده و از سفر گردشگری خود لذت ببرند.

تور هوایی شیراز از آبادان

با توجه به وجود پروازاز آبادان به شیراز چنانچه آبادانی های عزیز مایل باشند می توانند با هواپیما به سفر هوایی شیراز بروند و درخواست خود را به کارشناسان بهاران سیر اعلام نمایند تا تور هوایی شیراز از آبادان برایشان اوکی شده و مدارک تور شیراز با هواپیما برای آنها ارسال گردد و از طریق فرودگاه آبادان سفر خود را آغاز نمایند و در هتل های تحت گارانتی ما در شیراز اقامت نموده و از سفر گردشگری خود لذت ببرند.

تور هوایی شیراز از اصفهان

تور هوایی شیراز از رشت

تور هوایی شیراز از ساری

تور هوایی شیراز از عسلویه

تور هوایی شیراز از بندرلنگه

تور هوایی شیراز از لامرد

تور هوایی شیراز از زاهدان

تور هوایی شیراز از نوشهر

تور هوایی شیراز از جزیره قشم

تور هوایی شیراز از کویت

تور هوایی شیراز از دبی امارات متحده عربی

تور هوایی شیراز از استانبول ترکیه


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.